Instrukcja obsługi serwisu Biuletynu Informacji Publicznej ENERGA-OPERATOR SA

Strona Biuletynu Informacji Publicznej ENERGA-OPERATOR SA składa się z kilku elementów, które służą do nawigacji po serwisie:

  1. Główne menu przedmiotowe (znajdujące się na górze, pomiędzy logotypem a lewym końcem strony)

Menu tworzą pozycje: O ENERGA-OPERATOR SA; Jednostki; Przetargi, zamówienia i ogłoszenia; Awarie i wyłączenia (link zewnętrzny); Kontakt. Wybrane z powyższych pozycji rozwijają się na szczegółowe pozycje dotyczące poszczególnych zagadnień. Kliknięcie w logotyp powoduje powrót do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej ENERGA-OPERATOR SA.

  1. Menu pomocnicze (znajdujące się nad menu głównym – na ciemnoszarym pasku).

Menu pomocnicze składa się z wyszukiwarki umożliwiającej przeszukanie zawartości Biuletynu (poprzez kliknięcie w ikonkę lupki i wpisanie wyszukiwanej frazy) oraz odsyłacza do serwisu bip.gov.pl.

  1. Menu szybkiego dostępu (znajdujące się na dole każdej strony – zestaw ikon na tle)

Menu szybkiego dostępu składa się z odsyłaczy do następujących pozycji: Instrukcja obsługi serwisu Mój licznik, Redakcja serwisu, Serwis www spółki, Platforma zakupowa, Informacje nieudostępnione w BIP. Kliknięcie na wybraną ikonę spowoduje przeniesienie nas na szczegółowe informacje w wybranym temacie.

  1. Panel informacyjny o podmiocie (znajdujący się poniżej menu, na jasnym szarym tle)

Panel informacyjny składa się z danych identyfikacyjnych spółki – adresu, numeru telefonu, faxu, numerów KRS, NIP, Regon itp.

  1. Stopka (znajdująca się poniżej panelu informacyjnego o podmiocie, oddzielona od powyższej sekcji separatorem)

Składająca się z odsyłacza do głównej strony Biuletynu Informacji Publicznej, informacji o prawach autorskich serwisu, a także stron z taryfą dla energii elektrycznej, informacjami o dostępności, informacjami o polityka cookies oraz informacjami o przetwarzaniu danych osobowych.

Dodatkowe informacje:

  • Na stronach Zamówień niepublicznych, Zamówień publicznych, Badań rynku i Ważnych informacji dla wykonawców (podstrony Przetargi, zamówienia i ogłoszenia) znajduje się zaawansowany filtr umożliwiający maksymalnie precyzyjne dotarcie do interesujących publikacji.

Utworzone przez: Jarosław Kozłowski

Data utworzenia: 2005-04-11

Rejestr zmian dokumentu

Data Edytor Rodzaj zmiany
2020-12-03 Jarosław Kizło Edycja
2020-12-03 Jarosław Kizło Edycja
2005-05-16 Jarosław Kozłowski Edycja
2005-05-16 Jarosław Kozłowski Edycja
2005-04-11 Jarosław Kozłowski Publikacja od 2005-04-11 00:00

Adres strony:

https://bip.energa-operator.pl/s/20466/instrukcja-obslugi