Drukuj dokument Rejestr zmian dokumentu

Zmiany w postępowaniach zakupowych Energa-Operator Oddział w Płocku

Typ: Ważne informacje dla wykonawców

Podmiot: ENERGA-OPERATOR SA Oddział w Płocku

Szanowni Państwo,
informujemy, że Energa-Operator wdraża nowy model zakupowy w swoich oddziałach. 1 sierpnia 2023 r. w Oddziale w Płocku będzie miało miejsce wdrożenie nowych rozwiązań prawnych i systemowych. Postępowania zakupowe prowadzone będą na Platformie Zakupowej CONNECT. 

Udział w postępowaniach będzie możliwy wyłącznie dla Wykonawców posiadających konto na ww. platformie. Tym samy zapraszamy Wykonawców deklarujących współpracę z Energa-Operator do rejestracji na Platformie Zakupowej CONNECT. Jednocześnie informujemy, że brak konta na platformie uniemożliwi Państwu udział w postępowaniach, które będą organizowane przez Energa-Operator.

Chcąc przybliżyć Państwu nowe zasady kontraktowania zadań oraz zaprezentować system informatyczny CONNECT, zapraszamy na spotkania, które odbędzie się na terenie Energa-Operator Oddział w Płocku.

Szczegóły dotyczące zapisania się na spotkanie oraz rejestracji na Platformie Zakupowej CONNECT znajdą Państwo w załączonym piśmie.

Jarosław Kizło

Data utworzenia: 2023-06-22

Rejestr zmian dokumentu

Data Edytor Rodzaj zmiany
2023-06-22 Jarosław Kizło Publikacja od 2023-06-22 12:45

Adres strony:

https://bip.energa-operator.pl/przetargi-zamowienia-ogloszenia/wazne-informacje-dla-wykonawcow/813371/zmiany-w-postepowaniach-zakupowych-energa-operator-oddzial-w-plocku